ПЕРЕМОЖЦІ ПРЕДМЕТНІХ ОЛІМПІАД 2012-2013 н.р

/Files/photogallery/Изображение 006.jpg

Карзанов Володимир, учень 11 класу, переможець 9-ти олімпіад:

Три І місця: з інформатики та інформаційних технологій (вчитель Загоруй С.О.), права (Рдевська Г.М.). Два ІІ місця = англійська мова (Кулієва Е.О.),астрономія (Бондарєва Л.О.), Чотири ІІІ місця: психологія та педагогіка (Буряк Н.О.), російська та зарубідна література (Севостьянова Я.О.), біологія (Біловол І.Є.), Шевченківський конкурс (Білоцерківська Н.О.)

/Files/photogallery/Изображение 005.jpg

Гарна Ірина, учениця 10 класу, здобула: ІІ місце - з інформатики (Загоруй С.О.), Два ІІІ місця - інформаційні технології (С.О.Загоруй), економіка (Стаднікова Т.І.)

/Files/photogallery/Изображение 002.jpg

Кучеренко Маргарита, учениця 10 класу, шість призових місць: три І: українська мова та література, Шевченківський конкурс (Пономарьова Т.В.), екологія (Стаднікова Т.І.), ІІ місце - астрономія (Бондарєва Л.О.), два ІІІ - англійська мова (Кулієва Е.О.), біологія (Стаднікова Т.І.).

/Files/photogallery/Изображение 001.jpg

Чистякова Інна, учениця 10 класу, І місце з географії (Стаднікова Т.І.)

/Files/photogallery/Изображение 003.jpg

Харченко Ярослав - учень 9 класу, має: два ІІ місця з фізики (Кучугура Л.П.), економіки (Стаднікова Т.І.). ІІІ місце з географії (Стаднікова Т.І.).

Яцина Данило, учень 8 класу, має: І місце з інформатики та інформаційних технологій , ІІІ місце з математики (Кучугупра Л.П.).

Христіс Вікторія, учениця 7 класу, ІІІ місце з хімії (Біловол І.Є.).

Рибальченко Дмитро, учень 11 класу, ІІІ місце з фізкультури (Романова І.В.).

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін 2013-2014 н.р

/Files/images/00112299.jpg

Христіс Вікторія

призер ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте ІІІ місце з російської мови, ІІІ місце з математики, ІІІ місце з української мови,

ІІІ місце з фізики

/Files/images/00112299999.jpg

Кучеренко Маргарита

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін за зайняте

ІІ місце з англійської мови, ІІ місце з екології, ІІ місце з української мови

/Files/images/_tap/Изображение 024.jpg

Чистякова Інна

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте ІІ місце з російської мови, ІІ місце з історії, ІІ місце з географії

/Files/images/_tap/Изображение 025.jpg

Зарченко Андрій

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте ІІ місце з біології та ІІІ місце з інформатики

/Files/images/_tap/Изображение 026.jpg

Яцина Данило

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте І місце з інформатики та ІІІ місце з інформаційних технологій

/Files/images/_tap/Изображение 027.jpg

Каторгін Владислав

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте за ІІІ місце з інформатики та ІІІ місце з інформаційних технологій

/Files/images/_tap/Изображение 028.jpg

Гарна Ірина

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте ІІ місце з економіки та ІІІ місце з правознавства

Лебедєва Аделіна

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте ІІ місце з російської мови та ІІІ місце з інформаційних технологій

/Files/images/_tap/Изображение 030.jpg

Харченко Ярослав

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте І місце з економіки

/Files/images/001122999.jpg

Жарко Владислав

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте ІІ місце з інформатики

/Files/images/0011229999.jpg

Боцмановська Олеся

призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

за зайняте ІІ місце з хімії

/Files/images/_tap/Изображение 033.jpg

Винокуров Максим

призеру Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка

за зайняте ІІ місце

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін 2014-2015 н.р

2 перших місця посіли:

Кобзарь Сергій – учень 10-го класу ( з екології вч. Стаднікова Т.І.),

Жарко Владислав – учень 11 класу (з інформатики вч. Загоруй С.О.).

2 других місця посіли наступні учні:

Мірошниченко Євгеній – учень 8 класу (з інформатики вч. Загоруй С.О.),

Скворчевський Ігор – учень 9 класу (з інформатики вч. Загоруй С.О.).

Треті місця посіли:

Боцмановська Олеся – учениця 8 класу (з укр. мови вч. Овчаренко Л.В.),

Сверчук Данило – учень 8 класу (з історії вч. Ржевська Г.М.),

Христіс Вікторія – учениця 9 класу (з укр.мови вч. Білоцерківська Н.О., історії вч. Зайцева Н.В. та хімії вч. Біловол І.Є.),

Яковенко Вікторія – учениця 10 класу (з історії вч. Ржевська Г.М.),

Яцина Данило – учень 10 класу (з фізики вч. Кучугура Л.П.),

Харченко Ярослав – учень 11 класу (з астрономії вч. Бондарева Л.О.).

А учень 10 класу Кобзарь Сергій став призером ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з екології отримавши 3 місце.

Кiлькiсть переглядiв: 161